Akkukäyttöinen iskevä mutterinväännin WR36DHW2Z
36 V hiiliharjaton 1/2'’ iskevä mutterinväännin, mutterin irrotusmomentti 700 Nm
  • Tehokas vääntömomentti 380 Nm kiristykseen ja 700 Nm mutterin irrotukseen, ihanteellinen kovaan käyttöön, kun pulttien koko on enintään M20
  • 4 teho- ja nopeusasetusta, joissa auto stop / auto slow -toiminto
  • IP56 suojaus vaativimmissa sääolosuhteissa vettä ja pölyä vastaan
  • Integroitu LED-valo tarjoaa selkeän näkyvyyden työstettävään pintaan
  • MULTI VOLT, älykäs akkujärjestelmä 18 V:n ja 36 V:n sähkötyökaluille: paras suorituskyky, maksimaalinen vapaus
Löydä jälleenmyyjä
Lisätietoja
Tuotenumero
WR36DHW2Z
EAN
Akkujännite
36 V
Kierrosluku ilman kuormitusta
0-1200/0-1800/0-2400/0-3000 /min
Vääntömomentti
380 Nm
Paino (ilman akkua)
1,30 kg
Työkalun pituus
144 mm
Työkalun korkeus
201 mm
Sovellus
Impact Tightening of Fasteners of the Maximum Capacity of the Tool
Vibration
14.9 m/sec²
Vibration uncertainty K
1.5 m/sec²
Emission sound pressure
99 dB
Emission sound power
110 dB
Emission uncertainty KpA
3 dB
Warranty (months with registration)
36
LED-valo
Kyllä
Max. loosening torque
700 Nm