Myjka wysokociśnieniowa AW150LAZ
Myjka wysokociśnieniowa 2000 W, 150 bar
  • Duży zasięg roboczy dzięki bardzo długiemu wężowi ciśnieniowemu o długości 10 m
  • Wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem zapewniające długą żywotność narzędzia
  • Z oddzielnym zbiornikiem na różne środki czyszczące
  • Regulacja ciśnienia na dyszy pozwalająca na optymalne ustawienie na każdej powierzchni
  • Kompaktowa budowa, łatwy transport i przechowywanie
  • Przydatny uchwyt pałąkowy do transportu i duże kółka ułatwiające transport
  • W zestawie wąż ciśnieniowy o długości 10 m
Bez VAT
Znajdź dealera
Więcej informacji
Numer artykułu
AW150LAZ
EAN
Moc znamionowa
2000 W
Napięcie znamionowe (AC)
230 V
Częstotliwość sieciowa
50 Hz
Maksymalny zrzut wody
6,67 l/min
Max. pressure
15 MPa
Maks. temperatura wejściowa
40 °C
Ciężar narzędzia
12,40 kg
Długość kabla
5 m
Długość narzędzia
425 mm
Szerokość narzędzia
345 mm
Wysokość narzędzia
905 mm