Akumulatorowy zakrętak udarowy WH18DCW2Z
Bezszczotkowa wkrętarka udarowa 18 V generująca moment dokręcania 210 Nm z zastosowaniem technologii potrójnego młota Triple Hammer
  • Mocna i szybka: Moment dokręcania 210 Nm do najcięższych prac.
  • Trzy jasne diody LED zapewniają najlepsze oświetlenie bez cieni.
  • 5 trybów umożliwia optymalną regulację i wydajną pracę.
  • Tryb śrub umożliwiający szybkie i wydajne dokręcanie lub odkręcanie śrub albo nakrętek
  • Kompaktowa budowa i niewielki ciężar: 114 mm i 1,6 kg umożliwiają swobodną pracę w ciasnych miejscach przez cały dzień.
  • Silnik bezszczotkowy zapewnia najdłuższą żywotność i najwyższą wydajność.
  • Wysoki stopień ochrony IP65 przed wodą i pyłem
Bez VAT
Znajdź dealera
Więcej informacji
Numer artykułu
WH18DCW2Z
EAN
Napięcie akumulatora
18 V
Uchwyt narzędziowy
6,35 mm ( Wert3 )
Prędkość bez obciążenia
0-900/0-3400/0-2900/0-2900/0-3700 /min
Maks. moment obrotowy
210 Nm
Ciężar (bez akumulatora)
0,90 kg
Długość narzędzia
116 mm
Wysokość narzędzia
194 mm