AC/DC-adapters ET36AW0Z
AC/DC-adapter voor continu werken van MULTI VOLT 36 V machines
  • Maximaal afgegeven vermogen van 2.000 W
  • Draaibare snoerpositie van 90° tot 180°
  • Kan worden gebruikt met generatoren
  • Totale snoerlengte van 6 m
Excl. BTW, Recupel en Bebat
Vind een dealer
Meer informatie
Artikelnummer
ET36AW0Z
EAN
Opgenomen vermogen
1010 W
Frequentie
50/60 Hz
Gewicht (netto)
0,8 kg
Snoerlengte
2 m
Lengte
83 mm
Breedte
134 mm
Hoogte
75 mm